Vizyonumuz ve Hedeflerimiz

     Eğitim-öğretim serüvenimizde gördük ki üniversite sınavlarına hazırlık süreci, 9.sınıfa adım atılan ilk günden başlayıp 12.sınıfın sonuna kadar uzanan ve bütünlük arz eden bir maratondur. Bu uzun maratonda başarılı olmak isteyenler, zamanla yalnızca okulla yetinmeyip özel ders, kurs, rehberlik, danışmanlık ve sınav koçluğu uygulamalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Kurumumuz, bu ihtiyaçlara yönelik “Tek Çatı Altında Eğitim” politikasını geliştirmiş; başarma azmindeki gençleri bu uzun maratonda farklı duraklara yönlendirmek yerine “Tek Çatı Altında Eğitim”le daha sağlıklı, daha kararlı ve daha motive olmuş bir biçimde sınava hazırlamayı amaç edinmiştir.

     Amaçlarımızı gerçekleştirmek için şu gerçeği her zaman göz önünde bulunduruyoruz: Her öğrenci özeldir. Doğru yaklaşıldığında başarılı olmayacak öğrenci yoktur. Elbette, bu hedefe ancak bireye özel eğitim anlayışı ilkesi ile ulaşılabilir. Kurumumuz, eğitimi sadece kuru bilgiden ibaret görmeyen; saygı, sevgi ve güven ortamında kişinin becerilerini ortaya çıkarabilecek ve gördüğü derslerden zevk almasını sağlayacak uygulamaları ile öğrencilerinin kendini gerçekleştirmesine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

     Başarıya giden yolda her öğrencimizin hem akademik hem sosyal yönden en büyük destekçisi olmakta; dün olduğu gibi bugün ve yarın da topluma lider ruhlu, düşünen, üreten ve ahlaktan taviz vermeyen bireyler kazandırmakta kararlıyız.